Kas notiek, ja spēle Bet365 vietnē tiek pārtraukta?

Lasīt Laiks:
10 minūtes
Rediģēts:
12.05.2024

Sporta spēles bieži tiek pārtrauktas laikapstākļu, līdzjutēju uzvedības vai citu ārējo faktoru dēļ. Ja uz šādu spēli esat uzlicis naudu, jums nav jāuztraucas par savu likmi.

Kā tiek aprēķināta likme, ja mačs tiek pārtraukts

Bukmeikers Bet365 noteikumos skaidri norādīja laiku, pēc kura likmes par galvenajiem rezultātiem tiek aprēķinātas saskaņā ar pirmsspēles kotācijām. Ja tas ir futbola mačs, tiek atvēlētas 90 minūtes, hokejam - 45 minūtes, bet basketbolam - 35 minūtes. Citu disciplīnu mačiem ir jānospēlē 70-80%, lai likme tiktu izpildīta.

Iespējams arī cits iznākums. Ja spēle tiek pārtraukta un to nav iespējams turpināt, likmi var anulēt. Šādā gadījumā nav runa par nekādu izmaksu, bet likmju summa 100% apmērā tiek atgriezta galvenajā bilancē. Bet365 noteikumos ir dažas nianses. Vispraktiskāk tos ir aplūkot uz futbola piemēra:

• Ja spēle beidzās ātrāk par oficiālajām 90 minūtēm, bet likmes iznākums ir zināms, likme tiek aprēķināta standarta veidā;
  • ja spēle ir beigusies agrāk, bet tās rezultāts nav zināms, likme tiek anulēta;
  • ja spēle ir pārtraukta, bet to var turpināt un pabeigt 48 stundu laikā no paredzētā sākuma, likmes paliek spēkā;
  • ja spēle tiek pārtraukta un tiek spēlēta no sākuma, iepriekšējās likmes tiek anulētas.

match-stoppage

Kā redzat, ir diezgan daudz nianšu. Tas attiecas ne tikai uz futbolu. Piemēram, spēli var pārtraukt arī tenisā, taču šeit noteikumi nav tik stingri. Ja mača datums vai laiks tiek mainīts, mača norises vieta tiek mainīta, korts no atvērta uz slēgtu vai otrādi, likme joprojām tiek uzskatīta par derīgu, un būs iespējams saņemt maksājumu.

Tabulā ir norādīts laiks galvenajām sporta disciplīnām, kam jāpaiet no spēles sākuma, lai likme tiktu veiksmīgi ieskaitīta:

Sporta veids

Minimālais laiks

Futbols

90 minūtes

Volejbols

45 minūtes

Hokej

50 minūtes

Basketbols

35 minūtes

Handbols

50 minūtes

Amerikāņu futbols

55 minūtes

Pludmales futbols

24 minūtes

Ar to nianses nebeidzas. Ir vairākas situācijas, kad spēle tiek pārtraukta, bet likmes tiek liktas uz šiem rezultātiem:

• kopsumma;
  • vienas komandas uzvara, ņemot vērā handikapu;
  • handikaps.

Šajā gadījumā to aprēķina pēc x1 koeficienta. Citiem vārdiem sakot, cik daudz jūs uzliksiet uz likmi, tik daudz tiks ieskaitīts kā izmaksa. Iesaku ņemt vērā ne tikai sporta veida veidu un minimālo laiku likmes aprēķināšanai, bet arī pārtraukuma iemeslu.

Spēles pārtraukums tehnisku kļūdu vai spēlētāja traumas dēļ.

Ja iemesls ir slikti laikapstākļi vai nekārtīga līdzjutēju uzvedība, tas ir viens. Šādās situācijās spēli var pārcelt vai turpināt pēc tam, kad ir atjaunoti normāli spēles apstākļi. Pavisam cita situācija ir tad, ja iemesls spēles pārtraukšanai ir spēlētāja trauma vai tehniskas problēmas. Šādos gadījumos es iesaku pievērst uzmanību šādām situācijām:

• Spēlētāja trauma. Ja tas ir komandu sporta veids, piemēram, futbols vai basketbols, savainotais spēlētājs atstāj laukumu, un viņa vietā tiek uzstādīts aizstājējs. Ja tas ir teniss vai bokss, nozīme ir traumas cēlonim - ja sportists pats ir guvis traumu un nevar turpināt spēli, uzvara tiek piešķirta citam spēlētājam. Izņēmums - traumu izraisījusi cita spēlētāja necienīga rīcība.
  • Tehniskas kļūdas. Tas var būt salauzts tīkls volejbolā, salauzts aizmugurējais panelis basketbolā, neatbilstošas kvalitātes zāle stadionā futbolā utt. 90 % gadījumu šādas problēmas tiek atrisinātas ātri, taču dažkārt spēli var pārcelt uz citu datumu. Uz iznākumu veiktā likme paliek spēkā.

Nobeigumā es izdarīšu nelielu secinājumu. Ja spēle tiek pārtraukta, ir tikai 2 scenāriji: likme tiek anulēta vai aprēķināta parastajā veidā. Šeit ir svarīgi ņemt vērā spēles pārtraukšanas iemeslu.